Forum Filmowe

MOVIE CENTER


#1 2012-09-08 18:45:37

Aaron Cross

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 3
Punktów :   

The Deep Blue Sea

Od razu mówię,że film oglądałam przez(tylko) 15 minut bo myślałam,że zasnę
----
Skrótowo - film opowiada o historii Hester Collyer (Rachel Weisz) żonie szanowanego sędzi, której pozbawione wszelkich emocji małżeństwo popchnęło do romansu z pilotem Królewskich Sił Powietrznych, Freddiem Page'm, blablabla

---

Film jest... dobry. To dramat, nie przepadam za nimi, bo ciężko jest trafić na dobry. Co do samej gry aktorskiej nie potrafię się przyczepić.  Jednak w tym filmie coś zostało zrobione tak, że przysłowiowej "dupy nie urywa".
Podsumowując tą jakże krótką i niesprecyzowaną wypowiedź...film zdecydowanie za ciężki jak dla mnie ale brawa dla Rachel Weisz C:

Offline

 

#2 2012-09-08 19:24:47

Skarlett

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-07
Posty: 17
Punktów :   

Re: The Deep Blue Sea

Właśnie nie oglądałam tego jeszcze, i pewnie nie obejrzę, bo w sumie nie przepadam za dramatami, ale piszesz, że ciężki - pewnie to jedno z tych ambitniejszych dzieł, do oglądania których potrzebny jest odpowiedni nastrój. Mam nadzieję jedynie, że Tom Hiddleston i Rachel Weisz spisali się tutaj dobrze!

Offline

 

#3 2012-09-09 18:13:43

 kicius183

Nowy użytkownik

15845363
Skąd: CG
Zarejestrowany: 2012-09-07
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Re: The Deep Blue Sea

nie moje klimaty nie przepadam za romansami i filmami opartymi na "emocjach wewnętrznych" ...
osobiście wolę filmy akcji i o zombie XDD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldofwrestling.pun.pl www.pbf-wwegame.pun.pl www.nagumie.pun.pl www.kolekcjonerzy.pun.pl www.usmcfr.pun.pl